Değerli üyemiz, Taraklı Termal’ de salgının getirmiş olduğu zorluklara rağmen yaşam devam ediyor. Yönetimimiz bir yandan eksiklikleri tamamlamak için gayret gösterirken diğer yandan da tatilinizi daha keyifli hale getirecek projeler üzerinde çalışıyor.

Salgın nedeniyle tanıtım turu düzenlenemediği için tesisimizin satış ve pazarlama faaliyetlerine ara vermiştik. Şimdi ise turizm hareketliliğinin yeniden canlanması ve müstakil tatile olan ilginin artmasıyla söz konusu faaliyetlerimize yeniden başlıyoruz.

Konumu ve proje özellikleriyle üyelerimizin teveccühünü kazanmış tesisimizin, yeni müşterilere tanıtılmasında siz kıymetli üyelerimizin kanaatleri ve söylemleri son derece önemlidir.

Salgın, turizm alanındaki tercihleri değiştirdiği gibi firmaların da satış ve pazarlama stratejilerinde değişikliklere yol açmıştır. Müşteri odaklı satış-pazarlama, sosyal ağlarda ortak reklamlar ve müşteriden müşteriye satış, yeni pazarlama yöntemlerinin başında gelmektedir. Bu kampsam da bizde Dost dan Dosta Avantajlı Satış adını verdiğimiz çalışmamızla üyelerimizin yüksek kazanç elde edecekleri bir kampanya tasarladık.

Tasarladığımız kampanya ile sizlere dostlarınızla birlikte tatil imkânı sunarken gerçekleştireceğimiz yeni satışlarla projemizin tüm etaplarını tamamlamayı ve üye memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Bu kampanyada yer almak isteyen üyelerimizi Marka Temsilcimiz olarak adlandırıyoruz. Marka Temsilcilerimiz Yaptıkları satışlarla, daha fazla tatil imkanı, Yüksek kazanç ve yeni bir devre mülk sahibi olma fırsatı buluyorlar.
Her satıştan yüksek gelir elde eden marka temsilcilerimiz
Satışlarından kazandığı gelirlerle birlikte yeni bir devre mülk sahibi olma olanağına da kavuşuyor.

Marka temsilcilerimize sağladığımız ayrıcalıklar sadece bunlarla da sınırlı değil
Tüm marka temsilcilerimize ve mevcut üyelerimize, yeni bir devre mülk satın almak istediklerinde
Liste fiyatı indirimlerine ek olarak %10’luk bir indirim daha kazanma imkanı sunuyoruz.

Taraklı Termal Ailesi olarak hem siz kazanın hem de tesisimiz kazansın. Gelin el ele verelim dostlarınıza ve meslektaşlarınıza birlikte ulaşalım.

Devamını Oku...

Kampanyalardan Hemen Faydalan!